Spolu (že)nám pomůžeme. Přispějte ve sbírce sociálně znevýhodněným ženám

Od 14. ledna do 14. února máte možnost podpořit sociálně znevýhodněné ženy a jejich děti. Poběží totiž sbírka nazvaná Spolu (že)nám pomůžeme.

Cílem sbírky je podpořit sociálně znevýhodněné ženy a jejich děti. Právě pro ně se budou sbírat hygienické potřeby (jako mýdla, deodoranty, zubní kartáčky a pasty, holicí strojky a žiletky, šampony, krémy, vložky a tampony, kondomy), přispět však můžete i kosmetikou, drobným oblečením (ponožky, spodní prádlo), volně prodejnými léky a vitamíny nebo hygienickými prostředky pro děti. Všechny tyto věci poputují do vybraných azylových domů pro matky s dětmi.

Sběrné místo najdete od 14. ledna do 14. února ve vestibulu Fakulty sociálních studií (na Českobratrské ulici) ve všedních dnech od 8 do 18 hodin.