Spirála Ostrava HLEDÁ DOBROVOLNÍKY, JSI TO TY?

Ostrava

Každý člověk má mít možnost v životě najít uplatnění, bez ohledu na to, zda žije s postižením nebo duševním onemocněním. Souhlasíš? My ve Spirále jsme o tom přesvědčeni a pomáháme lidem, kteří mají psychické onemocnění najít místo na trhu práce a cítit se lépe.

Máme dvě chráněné dílny – šicí a cateringovou – naši kolegové vyrábějí skvělé věci, pomůžeš nám je dostat do světa a prodávat na akcích.

Pokud ti nevadí teple se obléct, pít čaj z termosky a dýchat čerstvý vzduch, jsi to právě TY, koho hledáme. Tvým úkolem bude s úsměvem a nadšením prodávat výrobky kolegů z našich chráněných dílen a udělat tak radost druhým. KDY? 15.12. KDE? Na trzích na Masarykově náměstí.

Nejsi-li milovník zimního počasí a raději máš nohy v teple a zimní bundu odloženou někde bokem, i tak využijeme tvé pomoci. Úsměv a nadšení při stánkovém prodeji je pozitivem, síla a chuť při návozu či odvozu věcí na firemním vánočním jarmark je vítána. KDY? 6.12. KDE? Budova Monety money bank.

A jestli tě zajímá vaření a máš šikovné ruce, rádi tě využijeme při přípravě cateringových dobrot v chráněné dílně Spirály Ostrava.

Tak co myslíš, NAŠLI JSME TĚ?

Ozvi se Spirále a staň se naším DOBROVOLNÍKEM.


Kontaktní údaje

Mgr. Silvie Tomášová

Spirála Ostrava, z.ú.

silvie.tomasova@spirala-ops.cz

+420 774 827 150