Krevní výzva: 30 litrů z Ostravské. #30litrukrve

Krevní výzva: 30 litrů z Ostravské. #30litrukrve
🩸 Přemýšlel/a jsi někdy, že bys šel/šla darovat krev, ale nechtěl/a jsi jít sám/sama? Nyní máš šanci! Pojď darovat krev společně s partou z OU a přispěj k vybrání alespoň 30 litrů krve k výročí 30 let univerzity. V termínech 19., 20. a 21. dubna se můžeš těšit na společné dárcovství a s tím taky na losovací soutěž o hodnotné ceny, stačí jen vyplnit přihlašovací formulář do ⏲️ 11. 4.:

✍🏻https://docs.google.com/…/1NsjB3Hcv_EP…/edit

🎫 Přijď udělat dobrou věc a k tomu si vytáhnout svůj šťastný los. Komu žádný z těchto termínů nevyhovuje, ale chce svou „kapkou“ přispět do společných 30 litrů, může přijít kdykoliv v od 1. 4. do 14. 5., musí se, ale zaregistrovat do rezervačního systému Krevního centra (https://www.fno.cz/krevni-centrum) a při příchodu nahlásit recepci, že jste z OU aby si vás k nám započítali.

💪 Nezoufejte ani vy, kdo přijdete samosatně, o možnost zasoutěžit si nepřijdete! Stačí, když se při darování krve vyfotíte a budete sdílet fotku na Facebooku nebo Instagramu (post nebo stories) s hashtagem #30litrukrve nebo s označením Ostravské univerzity (Na IG: ostravska_uni). My potom vybereme šťastlivce, kteří získají poukaz do kavárny Cokafe Pražírna v hodnotě 200 Kč. Dále můžeš získat jeden z 30 poukazů do Laser Arény nebo knihu od nakladatelství Grada.

V případě jakýchkoliv dotazů či potíží pište na kontaktní e-mail: krevnivyzvamedikuou@seznam.cz 📧

Všem partnerům a spoluorganizátorům krevní výzvy děkujeme!