Krabice od srdce 18. – 20. březen

Hezký den vám přeji,

doufám, že se vám daří dobře, ačkoli je nyní situace složitá. Možná jste čekali, kdy se vám ozveme s tím, že vyhlašujeme Krabici od bot pro příchozí děti z Ukrajiny. Ta chvíle právě nastala, obracíme se na vás dobrovolníky s prosbou o zapojení se do akce Krabice od srdce, která proběhne na cca 50 místech po ČR během víkendu 18. – 20. března.

Diakonie ČCE ve spolupráci s TV Nova vyhlašuje na víkend 18. – 20. březen sbírku dárků pro děti, které k nám do republiky přijely ze svých domovů na Ukrajině. Sběrná místa budou u obchodních domů (aktuálně na jejich výběru pracujeme) a potřebujeme na ně dostatek dobrovolníků, kteří budou dárky přijímat, kontrolovat a předávat dopravci.

Dárky budou pro děti, pouze nové věci, v nezabalených krabicích určených ke kontrole, označení, zabalení a odeslání. Krabice se povezou do asistenčních center pro příchozí z Ukrajiny, kde mají dětem zpříjemnit situaci.

Na každé sběrné místo sháníme 5-6 dobrovolníků, kteří mohou pracovat 18.-20. březen od 8:45 do 18:30 pátek/sobota/neděle nebo všechny dny.

Dobrovolníci se mohou registrovat zde

Až budeme vědět, kde sběrná místa budou, přiřadíme vás na nejbližší sběrné místo pro vás.

V případě dotazů mně neváhejte kontaktovat.

Velice si vážíme vaší pomoci, děkujeme vám.

Hezký den

Eliška Kasper
Koordinátor sběrných míst Krabice od bot

+420 733 676 207