Doučování dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Náplní dobrovolnické činnosti je doučování dítěte se sociálním znevýhodněním, a to dvě hodiny týdně.

Doučujeme děti, které mají ve škole potíže a nemají v rodině nikoho, kdo by jim v učení pomohl a poradil.

Dobrovolníci nemusí být studenty ani absolventy pedagogických oborů. Důležitá je chuť pomáhat a učit se novým věcem.

Kromě samotného doučování se mohou dobrovolníci s dětmi účastnit také různých volnočasových aktivit.

Od října 2023 se organizace S.T.O.P. přejmenovala na Tutorie. Jméno je jiné, ale poslání zůstává: Jsme ostravská organizace zaměřená na doučování dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí v Ostravě a dalších městech Moravskoslezského kraje. S podporou Tutorie se každé dítě z našeho kraje učí rádo, beze strachu z chyba dokáže jít svou vlastní cestou. Radost z učení, radost ze života.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Mgr. Hana Vabroušková