Dobrovolníci pro Advent plný KŘÍDLENÍ 30. 11. 2023

Ostrava, City Campus Ostravské univerzity

Ostravská univerzita se letos připojuje k největšímu festivalu dobročinnosti v České republice, který se již po osmnácté koná právě v Ostravě. Letos se akce uskuteční na půdě nové univerzitní budovy. CITY CAMPUS bude hostit dobročinný vánoční jarmark více než 50 místních neziskovek, součástí budou tvořivé workshopy, besedy se zajímavými osobnostmi zisku i nezisku, vystoupení a také dobročinná dražba. 

Organizovat takovou událost lze jen za podpory desítek dobrovolníků, kteří akci už 18 let věnují hodiny, dny, ale i týdny svého času. Mohou být k dispozici, nabídnout své ruce, ale i hlavu a hlavně srdce.

Chceš se stát součástí této akce?

Uvítáme další lidi do organizačního zázemí festivalu – na pomoc s přípravou stánků, provozem, technickým zabezpečením, pro komunikaci s návštěvníky na místě, úklid atd. Akce trvá celý den, ale zapojit se můžeš buď do odpoledního, nebo večerního bloku

Advent plný KŘÍDLENÍ je projekt plný energie a akce plná laskavosti… Poskytnout svůj čas znamená nabídnout křídla těm, kteří to potřebují. To je pravý smysl Adventu. Těšíme se na vás a díky!

Lítejte v tom s námi…


Kontaktní údaje

Lenka Caletková

Dobrovolnické centrum OU

lenka.caletkova@osu.cz