Chceš dělat DOBRO? Máš zájem poznat svět lidí se zdravotním postižením? Přijď mezi nás!

Ostrava-Vítkovice

Sociálně aktivizační služba Brána vytváří skupinové a individuální aktivity, které vedou mladé lidi se zdravotním postižením k začlenění do společnosti a jejich osamostatňování. K tomu potřebujeme dobrovolníky.

Nehledáme asistenta, hledáme kamaráda, se kterým mohou uživatelé naši služby prožívat přirozené vztahy, zažívat přirozené věci a situace a aktivně trávit svůj čas bez přítomnosti rodičů.

Nabízíme Ti práci na základě dobrovolnické smlouvy, v rámci které jsi pojištěný. Také nová přátelství, školení a průběžné proškolování, prostor pro zpětné vazby a diskuse s pracovníky přinášející nové podněty pro Tvůj osobní i profesní rozvoj pod hlavičkou stabilní neziskové organizace Centrum pro rodinu a sociální péči z.s.

Přijímáme dobrovolníky od 15 let.

Nové dobrovolníky přijímáme během celého roku.

Chceš-li se stát součástí našeho dobrovolnického týmu, pomáhat a při tom se dobře bavit, kontaktuj koordinátory dobrovolníků e-mailem nebo telefonicky.

Dobrovolnický program Dělám DOBROvolně v BRÁNĚ je akreditován MVČR.

Bc. Barbora Ježo-Párovská, DiS.

Centrum pro rodinu a sociální péči z.s.

Sociálně aktivizační služba BRÁNA

bjezoparovska@prorodiny.cz

Vojtěch Zajíček

Centrum pro rodinu a sociální péči z.s.

Sociálně aktivizační služba BRÁNA

vzajicek@prorodiny.cz